Booking

Konferenční nabídka

  • 80 zrekonstruovaných pokojů
  • 4 sálů / salonků s celkovou kapacitou 275 osob
  • Steak and Lobby Bar
  • Bufet s pivnicí
  • Cateringové služby, svatební servis
  • Hudební Club Axor, vhodný pro pořádání rodinných a narozeninových oslav, výročí

 

Prostory a technické vybavení:
Kongresový hotel Alessandria nabízí svým návštěvníkům konferenční zázemí 4 sálů / salonků, s celkovou kapacitou až pro 275 osob. 

 

Konferenční a kongresové kapacity

Sál Axor:

Kapacita 60 - 130 osob

Salonek č. 1 nebo č. 3:

Kapacita 24 - 40 osob

Salonek č. 2:

Kapacita 38 - 65 osob


Kongresový hotel Alessandria dále svým klientům nabízí využití široké nabídky té nejmodernější konferenční techniky a na přání lze zajistit i technickou asistenci po celou dobu Vámi pořádané akce.

Služby

Stravování a catering:
Na přání klientů jsme schopni zajistit stravovací, popřípadě cateringový, program pro libovolně velký počet osob, a to jak ve vlastních prostorách, tak i mimo hotel. Naši zaměstnanci mají mnoholeté zkušenosti se zajištěním akcí až pro 500 osob.

Ubytování:
Hotel nabízí klientům ubytování v 80 zrekonstruovaných pokojích, které jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem s přímou volbou a WiFi připojení k internetu.

V případě ubytování u příležitosti konání školení nebo konferencí, popřípadě skupinových poptávek, nabízíme speciální zvýhodněné ceny za ubytování.

Kontakt:
V případě jakýchkoliv dotazů, popřípadě zaslání nezávazného nacenění Vámi zamýšlené akce, či zájmu o prohlídku nabízených prostor, neváhejte kdykoliv kontaktovat provozní oddělení hotelu Alessandria.

Tel.: +420 495 777 111
Mobil: +420 606 060 344
Mail: obchod@alessandria.cz


Těšíme se na spolupráci s Vámi!